Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

З нагоди Дня українського добровольця для учнів 8-х класів ЗОШ № 93 у бібліотеці Дружби народів було проведено годину мужності «Ми славимо мужність і подвиг ваш».

 


На зустріч із школярами були запрошені учасники АТО – Андрій Ганічев та Руслан Кравець, які захищають нашу землю й виборюють волю та незалежність нашої держави на сході України. Вони поділилися своїми спогадами про нелегкі будні воєнного життя, показали деяке приладдя, яке застосовується під час бойових дій.
Кожного дня, щогодини Україна завдяки чоловікам-героям, виборює право бути суверенною, єдиною державою. За це їм наша людська вдячність і низький уклін. Але на жаль не всі герої повернулися додому… Усі присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.
Демонстрація відео концертів Світлани Мирводи – народної артистки України, учасниці концертів у зоні бойових дій для бійців АТО, справило незабутнє враження.