Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

16 березня в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка відбулась творча зустріч Олесі Франко з читачами, бібліотекарями та учнями ЗОШ№2. ЇЇ представив голова Спілки християнських письменників Шаповалов Костянтин Андрійович. Олеся Франко- правнучка Онуфрія, рідного брата Івана Франка, одна із нащадків великого Франкового роду. Рідна оселя пані Олесі знаходиться у Підгірках, де неодноразово бував Іван Франко на відпочинку, в гостях та у справах. Там же проживають і родичі письменника.

 


Олеся Франко розповіла про свою родину, ознайомила з фотографіями з сімейного архіву та зазначила, що пісня і слово шанувалось у родині, з покоління в покоління, засівалось зерно, з якого проростала шана до талановитого предка. Згадувала, що портрети Івана Франка та Тараса Шевченка завжди були поруч. Як і її талановитий предок вона пише вірші,стала лауреатом багатьох літературних конкурсів. Олеся, відома у місті викладач дитячої музичної школи, музиці віддала усе життя. Її пісні знають і виконують. Вона щедро поділилась з присутніми своєю поетичною та музичною творчістю. Олеся Франко була зворушена зустріччю, з радістю подарувала книги бібліотеці, що носить ім’я її відомого прадіда.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: