vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

16 березня в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка відбулась творча зустріч Олесі Франко з читачами, бібліотекарями та учнями ЗОШ№2. ЇЇ представив голова Спілки християнських письменників Шаповалов Костянтин Андрійович. Олеся Франко- правнучка Онуфрія, рідного брата Івана Франка, одна із нащадків великого Франкового роду. Рідна оселя пані Олесі знаходиться у Підгірках, де неодноразово бував Іван Франко на відпочинку, в гостях та у справах. Там же проживають і родичі письменника.

 


Олеся Франко розповіла про свою родину, ознайомила з фотографіями з сімейного архіву та зазначила, що пісня і слово шанувалось у родині, з покоління в покоління, засівалось зерно, з якого проростала шана до талановитого предка. Згадувала, що портрети Івана Франка та Тараса Шевченка завжди були поруч. Як і її талановитий предок вона пише вірші,стала лауреатом багатьох літературних конкурсів. Олеся, відома у місті викладач дитячої музичної школи, музиці віддала усе життя. Її пісні знають і виконують. Вона щедро поділилась з присутніми своєю поетичною та музичною творчістю. Олеся Франко була зворушена зустріччю, з радістю подарувала книги бібліотеці, що носить ім’я її відомого прадіда.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: