Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Добробати… За останні роки важких виробувань у нашій країні це слово швидко знайшло той глибокий сенс, що зробило його зрозумілим кожному громадянину і патріоту України. Добробатівці… Вони просто хлопці і дівчата, які, незважаючи на смертельні погрози, не відаючи чим закінчиться для них та чи інша бойова операція, не сховалися, а в найважчий момент встали на захист України. Перший добровольчий батальон Національної гвардії був сформований з лав Самооборони Майдану. 14 березня 2014 року більше п’яти сотень бійців прибули на полігон в Нові Петрівці Київської області. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальону. А старшиною I штурмової роти п’ятого окремого добровольчого батальону «Правий сектор» була Гаркавенко Ірина Володимирівна (позивний «Марго»), героїня нового свята – Дня українського добровольця – і гостя бібліотеки імені Валі Котика. На зустріч з пані Іриною завітали учні 7-го класу гімназії «Введенська».

 


З непідробною увагою та сльозами на очах слухали вони гірку сповідь цієї тендітної дівчини, яка розповідала про загибель бойових товаришів, про підступність ворога, про те, що радувало та зігрівало їх в холодні дні.
Після розповіді свої питання задавали учні. Відповівши на всі, пані Ірина сказала, що їй хочеться, щоб якомога більше людей знали правду, а не міфи про реальні подвиги добробатівців – вони на це заслуговують.
Зустріч закінчилася, і діти підійшли ближче, аби поспілкуватися та подякувати пані Ірині і роздивитися книжкову виставку «Добробати: воїни добра», яку підготували бібліотекарі.