vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Добробати… За останні роки важких виробувань у нашій країні це слово швидко знайшло той глибокий сенс, що зробило його зрозумілим кожному громадянину і патріоту України. Добробатівці… Вони просто хлопці і дівчата, які, незважаючи на смертельні погрози, не відаючи чим закінчиться для них та чи інша бойова операція, не сховалися, а в найважчий момент встали на захист України. Перший добровольчий батальон Національної гвардії був сформований з лав Самооборони Майдану. 14 березня 2014 року більше п’яти сотень бійців прибули на полігон в Нові Петрівці Київської області. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальону. А старшиною I штурмової роти п’ятого окремого добровольчого батальону «Правий сектор» була Гаркавенко Ірина Володимирівна (позивний «Марго»), героїня нового свята – Дня українського добровольця – і гостя бібліотеки імені Валі Котика. На зустріч з пані Іриною завітали учні 7-го класу гімназії «Введенська».

 


З непідробною увагою та сльозами на очах слухали вони гірку сповідь цієї тендітної дівчини, яка розповідала про загибель бойових товаришів, про підступність ворога, про те, що радувало та зігрівало їх в холодні дні.
Після розповіді свої питання задавали учні. Відповівши на всі, пані Ірина сказала, що їй хочеться, щоб якомога більше людей знали правду, а не міфи про реальні подвиги добробатівців – вони на це заслуговують.
Зустріч закінчилася, і діти підійшли ближче, аби поспілкуватися та подякувати пані Ірині і роздивитися книжкову виставку «Добробати: воїни добра», яку підготували бібліотекарі.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: