vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

15 березня бібліотека № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості провела для людей, що шукають роботу, інформаційний семінар «Києву – цвісти!»

 


«Із настанням весни набуло актуальності питання залучення безробітних до участі в оплачуваних громадських роботах, пов’язаних із благоустроєм територій та озелененням міста», – звернулась до присутніх фахівець служби зайнятості Надія Кулієвич. «Оскільки Подільський район міста Києва славиться надзвичайно красивим і багатим різноманітною рослинністю Сирецьким дендропарком, що має статус заповідника, який розташований в історичній частині правобережжя Києва – Сирці, тому і основна співпраця центру зайнятості щодо організації громадських робіт припадає саме на це господарство», – наголосила пані Надія, запросивши безробітних долучитися до громадських робіт на території Сирецького дендрологічного парку. Це вирішує одночасно кілька важливих завдань: забезпечення тимчасовою зайнятістю громадян, які шукають роботу, надання користі громаді по благоустрою та озелененню міста, збереження та примноження тих традицій, які склалися на території унікального Сирецького дендрологічного парку ще з кінця 19 століття, а саме: формування ландшафтних композицій та архітектурно-художнього вигляду парку в цілому, примноження колекції декоративних рослин.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: