Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

15 березня бібліотека № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості провела для людей, що шукають роботу, інформаційний семінар «Києву – цвісти!»

 


«Із настанням весни набуло актуальності питання залучення безробітних до участі в оплачуваних громадських роботах, пов’язаних із благоустроєм територій та озелененням міста», – звернулась до присутніх фахівець служби зайнятості Надія Кулієвич. «Оскільки Подільський район міста Києва славиться надзвичайно красивим і багатим різноманітною рослинністю Сирецьким дендропарком, що має статус заповідника, який розташований в історичній частині правобережжя Києва – Сирці, тому і основна співпраця центру зайнятості щодо організації громадських робіт припадає саме на це господарство», – наголосила пані Надія, запросивши безробітних долучитися до громадських робіт на території Сирецького дендрологічного парку. Це вирішує одночасно кілька важливих завдань: забезпечення тимчасовою зайнятістю громадян, які шукають роботу, надання користі громаді по благоустрою та озелененню міста, збереження та примноження тих традицій, які склалися на території унікального Сирецького дендрологічного парку ще з кінця 19 століття, а саме: формування ландшафтних композицій та архітектурно-художнього вигляду парку в цілому, примноження колекції декоративних рослин.