Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

В бібліотеці імені Юрія Збанацького для дітей відбулися Шевченківські дні для учнів 4-А та 5-А СШ №93. Діти взяли участь в літературному калейдоскопі «Вічно буде поміж нас України син Тарас» та поетичній стежці «Зростаємо з Кобзарем».

 


Тож в стінах бібліотеки лунали вірші та пісні Великого Кобзаря. Учасники дізналися, що творчість Шевченка багатогранна, як і його талант. Він був різнобічно обдарованим митцем – і глибоким ліриком, і творцем епічних поем, і видатним драматургом. Літературна спадщина Тараса Шевченка, центральну роль в якій відіграє збірка поетичних творів «Кобзар», по праву вважається основою української літератури. «Заповіт» Великого Кобзаря перекладено більш ніж 100 мовами світу.
Пам’ятники Великому Кобзареві встановлені в містах і селах України, а також в численних столицях і містах за кордонами нашої держави. Шевченкові знаки по всьому світові – це прояв шани та любові до України, яка приймається українським народом з великою вдячністю і взаємною повагою.
Для справжніх геніїв час не вимірюється датами, їхні ідеї і творчі досягнення знаходяться поза часом, вони безсмертні. Сьогодні, відзначаючи 203-ю річницю від дня народження Тараса Шевченка, українці низько вклоняються перед Великим Кобзарем.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: