vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

В бібліотеці імені Юрія Збанацького для дітей відбулися Шевченківські дні для учнів 4-А та 5-А СШ №93. Діти взяли участь в літературному калейдоскопі «Вічно буде поміж нас України син Тарас» та поетичній стежці «Зростаємо з Кобзарем».

 


Тож в стінах бібліотеки лунали вірші та пісні Великого Кобзаря. Учасники дізналися, що творчість Шевченка багатогранна, як і його талант. Він був різнобічно обдарованим митцем – і глибоким ліриком, і творцем епічних поем, і видатним драматургом. Літературна спадщина Тараса Шевченка, центральну роль в якій відіграє збірка поетичних творів «Кобзар», по праву вважається основою української літератури. «Заповіт» Великого Кобзаря перекладено більш ніж 100 мовами світу.
Пам’ятники Великому Кобзареві встановлені в містах і селах України, а також в численних столицях і містах за кордонами нашої держави. Шевченкові знаки по всьому світові – це прояв шани та любові до України, яка приймається українським народом з великою вдячністю і взаємною повагою.
Для справжніх геніїв час не вимірюється датами, їхні ідеї і творчі досягнення знаходяться поза часом, вони безсмертні. Сьогодні, відзначаючи 203-ю річницю від дня народження Тараса Шевченка, українці низько вклоняються перед Великим Кобзарем.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: