vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

З приходом весни й пробудженням природи, жінки бажають підкреслити свою жіночність і вроду, виглядати краще. Навчитися цьому можна. Жіночий діалог «Краса жіноча – хист і врода» зібрав членів клубу «Світлиця», що діє при бібліотеці Дружби народів, щоб поспілкуватися на цю тему.

 


Бібліотекар Валентина Луцюк представила презентацією «У жінки здоров’я з красою нерозлучні», яку під час показу жваво обговорювали зацікавлені гості. Діалог був насичений обміном рецептів косметичних засобів, спілкуванням, гумором і гарним настроєм, який є одним із чинників здоров’я й вроди прекрасної половини людства. На такій позитивній ноті було проведено для жінок майстер-клас із косметології.
Книжкова виставка «Краса врятує світ», де були представлені неперевершені твори письменників, що оспівували жіночу красу та захоплювалися нею, періодичні видання для жінок, тематичні папки, друкована продукція, – викликали щиру зацікавленість гостей. Кожен із них знайшов собі тут цікаву інформацію, яка потрібна саме йому.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: