Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

З приходом весни й пробудженням природи, жінки бажають підкреслити свою жіночність і вроду, виглядати краще. Навчитися цьому можна. Жіночий діалог «Краса жіноча – хист і врода» зібрав членів клубу «Світлиця», що діє при бібліотеці Дружби народів, щоб поспілкуватися на цю тему.

 


Бібліотекар Валентина Луцюк представила презентацією «У жінки здоров’я з красою нерозлучні», яку під час показу жваво обговорювали зацікавлені гості. Діалог був насичений обміном рецептів косметичних засобів, спілкуванням, гумором і гарним настроєм, який є одним із чинників здоров’я й вроди прекрасної половини людства. На такій позитивній ноті було проведено для жінок майстер-клас із косметології.
Книжкова виставка «Краса врятує світ», де були представлені неперевершені твори письменників, що оспівували жіночу красу та захоплювалися нею, періодичні видання для жінок, тематичні папки, друкована продукція, – викликали щиру зацікавленість гостей. Кожен із них знайшов собі тут цікаву інформацію, яка потрібна саме йому.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: