vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

6 березня в бібліотеці імені Юрія Збанацького відбулася година шанування «8 березня – радість і квіти, і весняний, як пролісок, день». Поділитися своєю любов’ю та ніжністю до найрідніших жінок завітали вихованці старшої групи ДНЗ №356.

 


Дітлахи залюбки віддавали данину любові й захоплення тим, до кого звертаються в радості і в печалі – своїм бабусям, матерям, сестрам. Скільки віршів, скільки гарних слів сьогодні було сказано про чудових жінок, які виховали таких хороших дітей.
Наші юні читайлики зіграли в різні цікаві вікторини, такі як «А які саме улюблені квіти мами?», де розгадували загадки про квіти. Вигадували найпестливіші слова про улюблених жінок в їхньому житті, і звичайно, ділилися своїми знаннями про казкових героїв, які вирішили поздоровити всіх жінок зі святом.
На завершення діти отримали в подарунок “Грамоти для мами”, де, ми сподіваємось, з’являться найкращі побажання,написані їх власними ручками.
З наступаючим святом, дорогі жінки!


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: