Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

6 березня в бібліотеці імені Юрія Збанацького відбулася година шанування «8 березня – радість і квіти, і весняний, як пролісок, день». Поділитися своєю любов’ю та ніжністю до найрідніших жінок завітали вихованці старшої групи ДНЗ №356.

 


Дітлахи залюбки віддавали данину любові й захоплення тим, до кого звертаються в радості і в печалі – своїм бабусям, матерям, сестрам. Скільки віршів, скільки гарних слів сьогодні було сказано про чудових жінок, які виховали таких хороших дітей.
Наші юні читайлики зіграли в різні цікаві вікторини, такі як «А які саме улюблені квіти мами?», де розгадували загадки про квіти. Вигадували найпестливіші слова про улюблених жінок в їхньому житті, і звичайно, ділилися своїми знаннями про казкових героїв, які вирішили поздоровити всіх жінок зі святом.
На завершення діти отримали в подарунок “Грамоти для мами”, де, ми сподіваємось, з’являться найкращі побажання,написані їх власними ручками.
З наступаючим святом, дорогі жінки!ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: