vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Обслуговування користувачів у публічних бібліотеках  Подільського району на період карантину вихідного дня через коронавірус  Covid-19, здійснюється за таким графіком

За додатковою інформацією звертатися: - телефон: 468-01-10 - електронна адреса:crb_franko@ukr.net

3 березня в Міжнародний день письменника на літературно-мистецьку зустріч «На крилах музики і слова» з учнями 3-в класу романо-германської гімназії № 123 до бібліотеки імені Олександра Копиленка завітала дебютантка красного письма, але дуже відома в мистецькому колі музикант та викладач Ніна Митрофанівна Найдич, щоб представити чудову книгу «Музичні казки», яка вийшла у видавництві «Веселка».

 


Діти цікавилися історією написання книги, задавали багато запитань та прослухали одну з трьох казок, що увійшли до збірки. У своїх казках авторка наголошує, що у світі, де переважають матеріальні цінності, все ж має бути місце для людяності, доброти, щирості людських почуттів. А ще – для Прекрасного, Мистецтва, Музики.