Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Усе більше людей заводить вдома домашніх улюбленців і серед них чільне місце займають пухнасті муркотики. Мабуть, тому 1 березня є Всесвітній день кішок. 2 березня у бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей юні читачі 3-А класу ШДС «Перлина» говорили про своїх улюбленців. Діти розповідали про породу та колір, характер та повадки своїх киць.

 


Третьокласники прочитали поезію Олени Пчілки «Змислений котик» й більшість з них виявила у свого улюбленця такий же розум та улесливість, про які розповідається у вірші, а потім діти включилися у творчий експромт та із косметичних ватних дисків, клею і картону зробили аплікацію «Люба киця».
Кожен докладав свою фантазію у створенні аплікації, тому усі вони вийшли надзвичайно цікавими й креативними. Тепер кожен третьокласник покаже вдома своїй кицьці її портрет, а той, у кого живе інша тваринка, розповість про кішечку і покаже «портрет» цієї тваринки.