vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Усе більше людей заводить вдома домашніх улюбленців і серед них чільне місце займають пухнасті муркотики. Мабуть, тому 1 березня є Всесвітній день кішок. 2 березня у бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей юні читачі 3-А класу ШДС «Перлина» говорили про своїх улюбленців. Діти розповідали про породу та колір, характер та повадки своїх киць.

 


Третьокласники прочитали поезію Олени Пчілки «Змислений котик» й більшість з них виявила у свого улюбленця такий же розум та улесливість, про які розповідається у вірші, а потім діти включилися у творчий експромт та із косметичних ватних дисків, клею і картону зробили аплікацію «Люба киця».
Кожен докладав свою фантазію у створенні аплікації, тому усі вони вийшли надзвичайно цікавими й креативними. Тепер кожен третьокласник покаже вдома своїй кицьці її портрет, а той, у кого живе інша тваринка, розповість про кішечку і покаже «портрет» цієї тваринки.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: