Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

«Енергозаощадження – інвестиції в майбутнє», – під такою назвою 3 березня в бібліотеці № 11 відбулась інформаційна зустріч представників Громадянської мережі «ОПОРА» з мешканцями мікрорайону.

 


Активісти порадили слухачам слідкувати за тим, чи вимкнене світло у порожній кімнаті, чи від’єднані електричні пристрої від розеток та закритий кран. Ці, на перший погляд, прості звички допоможуть скоротити споживання ресурсів. Присутнім порадили позбутися обігрівачів, найбільших споживачів електроенергії. Наступним кроком, на думку представників «ОПОРИ», має бути «бабусин» метод: він полягає у перестановці громіздких речей до зовнішніх холодних стін та максимальне відкриття радіаторів. «З 1 березня на нас знову чекає підвищення ціни за використану електричну енергію. На жаль, досить часто ми не звертаємо увагу на те, які у нас лампочки, чи стоїть аераторна насадка на крані, чи утеплені стіни. Прослухавши лекцію, слухачам стало зрозуміло, на скільки це важливо, адже просто замінивши освітлення на енергоефективне, доведеться сплачувати на 75 – 80 % менше. «Навіть відсунувши диван від радіатора, у моїй квартирі стане тепліше. Я багато про що почула вперше, побільше б таких зустрічей», – поділилась враженнями клієнтка Подільського центру зайнятості.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: