Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

1 березня до Всесвітнього дня котів на абонементі універсальної публічної бібліотеки № 11, що у Подільському районі, презентовано користувачам виставку-колаж «Пухнасте диво». Кішки – дивовижні й загадкові істоти, яким відведене важливе місце в житті людини. «Кошача» тема широко представлена й в мистецтві та літературі.

 


Юні читачі із задоволенням приносили фото своїх улюбленців для виставки, щоб надати змогу й іншим помилуватися їхніми кумедними та  вірними тваринками. Бібліотекар Тетяна Овчарова провела бесіду-діалог із молодшими читачами, розповіла про те, як відзначається День кішок в різних країнах, про безліч народних прикмет, пов’язаних з котами. Разом із читачами пригадували, як коти часто ставали персонажами прозових творів, поем, віршів, казок. Вони – доволі популярні герої в анімаційних й  художніх фільмах та в музиці. Бібліотекар також  запропонувала читачам ознайомиться з цікавою і корисною інформацією на книжкової виставці. Перший день весни під егідою чотирилапих пухнастиків пройшов на славу! Сьогодні разом з Мурками і Барсиками святкують  усі, хто любить пухнастиків та не уявляє без них  життя.  І хоча за  вікном звучать святкові серенади, ми  любимо це  м’явкаюче й муркотливе братство!