vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

1 березня до Всесвітнього дня котів на абонементі універсальної публічної бібліотеки № 11, що у Подільському районі, презентовано користувачам виставку-колаж «Пухнасте диво». Кішки – дивовижні й загадкові істоти, яким відведене важливе місце в житті людини. «Кошача» тема широко представлена й в мистецтві та літературі.

 


Юні читачі із задоволенням приносили фото своїх улюбленців для виставки, щоб надати змогу й іншим помилуватися їхніми кумедними та  вірними тваринками. Бібліотекар Тетяна Овчарова провела бесіду-діалог із молодшими читачами, розповіла про те, як відзначається День кішок в різних країнах, про безліч народних прикмет, пов’язаних з котами. Разом із читачами пригадували, як коти часто ставали персонажами прозових творів, поем, віршів, казок. Вони – доволі популярні герої в анімаційних й  художніх фільмах та в музиці. Бібліотекар також  запропонувала читачам ознайомиться з цікавою і корисною інформацією на книжкової виставці. Перший день весни під егідою чотирилапих пухнастиків пройшов на славу! Сьогодні разом з Мурками і Барсиками святкують  усі, хто любить пухнастиків та не уявляє без них  життя.  І хоча за  вікном звучать святкові серенади, ми  любимо це  м’явкаюче й муркотливе братство!


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: