vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

26 лютого у бібліотеці імені Олександра Грибоєдова відбулося 58-е засідання клубу “Кияни”.

 


Завідувач бібліотеки Тамара Мусієнко з приємністю відзначила, що клубівцям є чим пишатися. Бібліграфічний покажчик “Через книгу і серце моє я дарую любов тобі, Київ!” (книги членів клубу “Кияни”), підготовлений Дар’єю Кононюк, на бібліографічній масляній – 2017 став переможцем у номінації “Найкращий підхід до презентації бібліографічного продукту” та побажала усім творчих здобутків та злетів. Голова клубу Віталій Баканов представив гостя Олександра Валентинова, який презентував збірку віршів “Киевский туман”. Поет занурив клубівців у таємничість Києва, де на кожному кроці проявляється загадковість та краса коханого міста. На розсуд присутніх автор представив філософські та патріотичні вірші, які, як і попередні, були зустрінуті щирими оплесками. Збірку чудових поезій бібліотека отримала в подарунок. Зінаїда Шкавро запросила у відеоекскурс водними артеріями Києва. Цікаво було дізнатися, що найсмачнішу воду можна скуштувати на Подолі у Фролівському монастирі.
Євген Рейцен схвилював клубівців зворушливою поезією “Слава Небесній Сотні!”, яку він присвятив трагічним подіям Революції Гідності.
Юрій Симонов прочитав оповідання “Соседка” із серії “Петрівка 90-х років”.
Разом із Олександром Курисем присутні помандрували в історію християнства, прослухавши у авторському виконанні уривок з роману “Шлях вітру”.
Зима закінчується, але ми чекаємо нових зустрічей… весною.