Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

23 лютого бібліотека № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості провела міні-ярмарок вакансій «Служити. Захищати. Допомагати», присвячений Державній прикордонній службі України.

 


Відкрив захід заступник начальника Окремого регіонального центру комплектування Євгеній Баношенко. У своєму виступі він зазначив, що сучасні прикордонники – спадкоємці славетних традицій кращих охоронців кордону Батьківщини всіх поколінь. Нині в умовах тривалої російської агресії наші військовослужбовці виявляють високу професійність, мужність, героїзм і самовідданість. Для України нині вкрай важливо забезпечити надійну охорону кордонів, а для цього державі потрібні прикордонники нової формації. Офіцер запросив молодих людей, які шукають роботу, на військову службу за контрактом до Державної прикордонної служби України. Офіцер навів перелік професій, необхідних прикордонній службі, а саме: інспектор, зв’язківець, механік, технік, кухар, лікар, а також розповів про пільги, які згідно чинного законодавства мають військовослужбовці за контрактом, назвав посадові оклади на місяць для різних категорій й рівня підготовки військовослужбовців, інформував про можливість кар’єрного росту та навчання у спеціалізованих навчальних закладах Держприкордонслужби України тощо. Презентація вакансій Прикордонної служби тривала далі у особистих бесідах пошукачів роботи з офіцером Державної прикордонної служби. Безумовно, багато вакансій й запровадження нових стандартів прикордонного контролю зацікавили присутніх, які свою подальшу долю вирішили пов’язати із захистом кордонів нашої України.