Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

У працівників бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей велика радість: їхня активна читачка Оля Русіна стала ПИСЬМЕННИЦЕЮ і 24 лютого у своїй рідній бібліотеці презентувала свої перші книжки «Сімейка Майї» та «Сестричка», які побачили світ у видавництві Старого Лева у 2015 та 2016 році відповідно.

 


З дитинства Оля багато читала і, коли їй приходитися бавити свою меншеньку сестричку, постійно вигадувала якісь цікаві історії. Ставши дорослою, усі ці розповіді зібрала до купи і так народилася захоплююча повість «Сестричка».
На зустрічі з молодою письменницею в учнів 3-В класу ЗНЗ №3 виявилася неймовірна кількість запитань. Серед них були й такі: «Що відчували Ви, коли писали останню книжку?», «Яка була улюблена книжка в дитинстві?», «На якій вулиці Ви живете?», «Як Ви ставитесь до поезії та музики?». А іще третьокласники із захопленням, затамувавши подих, слухали уривки із презентованих письменницею книжок і радісно сміялися веселим пригодам героїв.
Упевнені, що після зустрічі школярі із задоволенням візьмуть ці книжки до рук, а у нашої молодої письменниці з`являться нові дитячі твори.