vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

У працівників бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей велика радість: їхня активна читачка Оля Русіна стала ПИСЬМЕННИЦЕЮ і 24 лютого у своїй рідній бібліотеці презентувала свої перші книжки «Сімейка Майї» та «Сестричка», які побачили світ у видавництві Старого Лева у 2015 та 2016 році відповідно.

 


З дитинства Оля багато читала і, коли їй приходитися бавити свою меншеньку сестричку, постійно вигадувала якісь цікаві історії. Ставши дорослою, усі ці розповіді зібрала до купи і так народилася захоплююча повість «Сестричка».
На зустрічі з молодою письменницею в учнів 3-В класу ЗНЗ №3 виявилася неймовірна кількість запитань. Серед них були й такі: «Що відчували Ви, коли писали останню книжку?», «Яка була улюблена книжка в дитинстві?», «На якій вулиці Ви живете?», «Як Ви ставитесь до поезії та музики?». А іще третьокласники із захопленням, затамувавши подих, слухали уривки із презентованих письменницею книжок і радісно сміялися веселим пригодам героїв.
Упевнені, що після зустрічі школярі із задоволенням візьмуть ці книжки до рук, а у нашої молодої письменниці з`являться нові дитячі твори.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: