vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Етнографічно-розважальна година “Масляну гуляємо – весну зустрічаємо” проведена у святково прибраній залі бібліотеки Дружби народів для членів клубу «Світлиця».

 


«Народні свята і обряди це ціла духовна система споконвічного життя українського народу, головним у якій є свята на пошану Сонця, бо воно визначало не тільки пору року, а й ритм життя. Масляна є одним із найстаріших й найулюбленіших свят слов’янських народів. Його відзначають наприкінці лютого, коли «весна з зимою зустрічаються», – саме про це розповіли бібліотечні фахівці учасникам заходу.
У дружній атмосфері за святковим столом, де були усі атрибути свята – млинці, пироги, вареники й узвар, проводили зиму й зустрічали весну члени клубу, поєднуючи чаювання з прослуховуванням записів українських народних пісень, з розповіддю гуморесок, прислів’їв й анекдотів. А ще усі відгадували загадки й отримували солодкі призи та письмові побажання на Масляну.
Гарним попитом серед гостей користувалася література з виставки-інсталяції «Щедра Масляна прийшла до нас». Дуже сподобалися членам клубу колекція вишитих українських сорочок й рушників із Сумщини, якими було оздоблено залу «Дружби».
Розходилися члени клубу в гарному настрої з посмішкою на вустах.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: