vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af


Шановні користувачі! Обслуговування у публічних бібліотеках Подільського району на період карантинних обмежень, пов’язаних з короновірусом  Covid-19, здійснюється за таким графіком За додатковою інформацією звертатися: - телефон: 468-01-10 - електронна адреса:crb_franko@ukr.net

20 лютого працівники бібліотеки імені Івана Франка представили своїм користувачам виставку-знайомство «Японія – незвичайна, загадкова, романтична».

 


Матеріали виставки ознайомлять з незвичайною країною Японією, її давньою історією, цікавими традиціями та багатою культурою. В розділі «Літературна Японія» представлена художня література з фондів бібліотеки та поетичні збірки японської поезії. Ви ознайомитесь також з літературою про оздоровчі системи та бойові мистецтва Японії, скористаєтесь рецептами східної кухні. Прочитавши уважно експоновані книги, ми навчимося дивуватись навколишнім світом, помічати красу в усьому та відкривати її іншим, цінувати кожну мить нашого життя .