vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

«На крилах «Мрії»» – таку виїзну екскурсію до музею ДП «Антонов» організували працівники бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей 22 лютого для своїх читачів, учнів 8 – Б ЗНЗ № 193.

 


Школярі відвідали КБ «Антонов», заснований у минулому столітті відомим авіаконструктором Олегом Костянтиновичем Антоновим, де народилися прекрасні сучасні літаки.
Восьмикласники побачили макети усіх літаків, розроблених у КБ, у співвідношенні 1: 50 та дізналися багато нового і цікавого про повітряні машини, їхнє призначення та роль для науки і народного господарства.
Крім цього учні поповнили свої знання про відомого киянина Олега Антонова, адже правдиво сказано: «Якщо людина талановита, то її талант проявляється в усьому». Нашим читачам пощастило побачити у музеї виставку картин Олега Костянтиновича. Це 15 неперевершених полотен, написаних олією, які ушосте, після смерті конструктора, його родина виставляє на загальний огляд у даному музеї з нагоди 111-річчя від дня народження.
Переповнені враженнями поверталися школярі до бібліотеки, аби закріпити отримані знання через друковане слово – книжки про літаки, конструкторів-киян.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: