Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

«На крилах «Мрії»» – таку виїзну екскурсію до музею ДП «Антонов» організували працівники бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей 22 лютого для своїх читачів, учнів 8 – Б ЗНЗ № 193.

 


Школярі відвідали КБ «Антонов», заснований у минулому столітті відомим авіаконструктором Олегом Костянтиновичем Антоновим, де народилися прекрасні сучасні літаки.
Восьмикласники побачили макети усіх літаків, розроблених у КБ, у співвідношенні 1: 50 та дізналися багато нового і цікавого про повітряні машини, їхнє призначення та роль для науки і народного господарства.
Крім цього учні поповнили свої знання про відомого киянина Олега Антонова, адже правдиво сказано: «Якщо людина талановита, то її талант проявляється в усьому». Нашим читачам пощастило побачити у музеї виставку картин Олега Костянтиновича. Це 15 неперевершених полотен, написаних олією, які ушосте, після смерті конструктора, його родина виставляє на загальний огляд у даному музеї з нагоди 111-річчя від дня народження.
Переповнені враженнями поверталися школярі до бібліотеки, аби закріпити отримані знання через друковане слово – книжки про літаки, конструкторів-киян.