Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

«Масницю святкували, холодну зиму проводжали» – під такою назвою 22 лютого відбувся фольклорно-етнографічний вечір в бібліотеці № 11.

 


Відзначати Масляну – давній звичай, який перейшов нам у спадок від язичницької культури. Саме з нею пов’язані проводи зими, очікування теплого сонечка, першої зелені та пролісків. Головною стравою цього свята є млинці. Вони символізують багатство і продовження роду та своєю формою і кольором нагадують сонце. Тому на столі, за яким пригощали гостей бібліотеки – членів Ради ветеранів мікрорайону «Нивки», читачів бібліотеки й мешканців мікрорайону, були млинці та інші смаколики й солодощі. Свято відбулося за підтримки Громадської приймальні депутата Київської міської ради Валентина Мондрієвського. Розпочала святкову зустріч завідувачка бібліотеки Елеонора Ліхторович, яка привітала добрих і старих друзів бібліотеки й розповіла про звичаї та традиції святкування свята. Секретар депутатської приймальні Тамара Горбачова привітала присутніх з початком весни, побажала здоров’я та всіляких гараздів, а головне добре відпочити й насолодитись спілкуванням й домашньою атмосферою, яка відразу запанувала на заході. Привітав усіх веселими піснями, жартами співочий колектив Територіального центру соціального обслуговування «Подоляночка», який подарував гарний настрій та впродовж вечора підтримував веселу й невимушену атмосферу. А далі почалося святкування – веселі проводи зими у стінах бібліотеки, осяяні радісним чеканням близького тепла й весняного пробудження природи.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: