vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

«Масницю святкували, холодну зиму проводжали» – під такою назвою 22 лютого відбувся фольклорно-етнографічний вечір в бібліотеці № 11.

 


Відзначати Масляну – давній звичай, який перейшов нам у спадок від язичницької культури. Саме з нею пов’язані проводи зими, очікування теплого сонечка, першої зелені та пролісків. Головною стравою цього свята є млинці. Вони символізують багатство і продовження роду та своєю формою і кольором нагадують сонце. Тому на столі, за яким пригощали гостей бібліотеки – членів Ради ветеранів мікрорайону «Нивки», читачів бібліотеки й мешканців мікрорайону, були млинці та інші смаколики й солодощі. Свято відбулося за підтримки Громадської приймальні депутата Київської міської ради Валентина Мондрієвського. Розпочала святкову зустріч завідувачка бібліотеки Елеонора Ліхторович, яка привітала добрих і старих друзів бібліотеки й розповіла про звичаї та традиції святкування свята. Секретар депутатської приймальні Тамара Горбачова привітала присутніх з початком весни, побажала здоров’я та всіляких гараздів, а головне добре відпочити й насолодитись спілкуванням й домашньою атмосферою, яка відразу запанувала на заході. Привітав усіх веселими піснями, жартами співочий колектив Територіального центру соціального обслуговування «Подоляночка», який подарував гарний настрій та впродовж вечора підтримував веселу й невимушену атмосферу. А далі почалося святкування – веселі проводи зими у стінах бібліотеки, осяяні радісним чеканням близького тепла й весняного пробудження природи.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: