Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

22 лютого з читачами бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей проведено профілактичну бесіду «Підступна хвороба туберкульоз. Ти повинен про це знати».

 


Катерина Волинець, психолог центру соціальної служби Подільського району, розповіла учням 9-Б та 9-В класів ЗНЗ № 3 про туберкульоз та його види, провела профілактичне тестування цієї хвороби, донесла до слухачів поняття про активний та пасивний стан палички Коха та роз’яснила як уберегти себе від страшної хвороби.
Дев`ятикласники були активними учасниками бесіди, бо згадали про туберкульоз кісток, яким хворіла Леся Українка, зазначивши, що саме він і забрав життя відомої поетеси, назвали категорії людей, які є найбільш схильним до зараження туберкульозом, а найголовніше усвідомили, що першим ворогом палички Коха є свіже повітря, чистота і гігієна.
Працівники бібліотеки підготували книжкову виставку «Все про туберкульоз», яка стала яскравим прикладом того, про що говорила психолог.
Старшокласники зрозуміли, що їхнє здоров`я – у власних руках. Що важливо вести здоровий спосіб життя, правильно харчуватися, а якщо відчув недугу – неодмінно звертатися до лікаря. Це убереже здоров`я.