vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

22 лютого з читачами бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей проведено профілактичну бесіду «Підступна хвороба туберкульоз. Ти повинен про це знати».

 


Катерина Волинець, психолог центру соціальної служби Подільського району, розповіла учням 9-Б та 9-В класів ЗНЗ № 3 про туберкульоз та його види, провела профілактичне тестування цієї хвороби, донесла до слухачів поняття про активний та пасивний стан палички Коха та роз’яснила як уберегти себе від страшної хвороби.
Дев`ятикласники були активними учасниками бесіди, бо згадали про туберкульоз кісток, яким хворіла Леся Українка, зазначивши, що саме він і забрав життя відомої поетеси, назвали категорії людей, які є найбільш схильним до зараження туберкульозом, а найголовніше усвідомили, що першим ворогом палички Коха є свіже повітря, чистота і гігієна.
Працівники бібліотеки підготували книжкову виставку «Все про туберкульоз», яка стала яскравим прикладом того, про що говорила психолог.
Старшокласники зрозуміли, що їхнє здоров`я – у власних руках. Що важливо вести здоровий спосіб життя, правильно харчуватися, а якщо відчув недугу – неодмінно звертатися до лікаря. Це убереже здоров`я.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: