Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Піснями, млинцями, усмішками 22 лютого в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка ансамбль «Подоляночка» вітав читачів бібліотеки з святом на масляних посиденьках «На Масляну веселились, млинцями пригостились».


Святковий настрій учасники ансамблю підтримували талановитим виконанням українських пісень, гуморесками, танцями та жартами. До поздоровлень долучилась і читачка бібліотеки імені Віктора Некрасова
Омельченко Ганна, яка подарувала чудові рядки своїх щирих поезій. За святковим дійством спостерігало засмучене опудало Марени, яке спалять в останній день масляного тижня. За народними традиціями, середа – день ласощів, тому всі пригощались смачними млинцями та варениками, нахваляючи щедрих господинь. Перегляд літератури «Масляні традиції» ознайомив з українськими звичаями святкування цього весняного свята. Гуляла, співала, веселилась бібліотечна Масляна, яка надовго залишиться в пам’яті вдячних читачів та гостей бібліотеки.