vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Піснями, млинцями, усмішками 22 лютого в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка ансамбль «Подоляночка» вітав читачів бібліотеки з святом на масляних посиденьках «На Масляну веселились, млинцями пригостились».


Святковий настрій учасники ансамблю підтримували талановитим виконанням українських пісень, гуморесками, танцями та жартами. До поздоровлень долучилась і читачка бібліотеки імені Віктора Некрасова
Омельченко Ганна, яка подарувала чудові рядки своїх щирих поезій. За святковим дійством спостерігало засмучене опудало Марени, яке спалять в останній день масляного тижня. За народними традиціями, середа – день ласощів, тому всі пригощались смачними млинцями та варениками, нахваляючи щедрих господинь. Перегляд літератури «Масляні традиції» ознайомив з українськими звичаями святкування цього весняного свята. Гуляла, співала, веселилась бібліотечна Масляна, яка надовго залишиться в пам’яті вдячних читачів та гостей бібліотеки.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: