Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

21 лютого о 10.00 в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка відбулось урочисте відкриття “Бібліографічної масляної-2017”, яка представила бібліографічну продукцію, випущену бібліотеками ЦБС Подільського району в 2016 році.

У святковій залі кожна бібліотека облаштувала своє виставкове місце, де нічого не було  випадкового як в його оформленні, так і в  представлених  бібліографічних і рекламних виданнях та  в сценічних образах бібліографів.  Самодіяльний колектив «Подоляночка» Територіального центру соціального обслуговування району привітав учасників заходу веселими піснями, які подарували гарний настрій та підтримували веселу атмосферу.  Не обійшлось і без веселих ярмаркових розваг, конкурсів:  «Бабця бабці сказали»,     «Солодкий комплімент журі» та ін.  Відвідувачі ярмарку взяли участь у зйомках  «Манекен челендж», який буде представлений на офіційному сайті ЦБС. Активно підтримувала бібліотеку імені Віктора Некрасова  талановита читачка Омельченко Ганна, яка  подарувала присутнім свої вірші, вразивши всіх своєю щирістю та талантом. Незабаром бібліотека планує видати друком книгу віршів пані Ганни.

На урочистому закритті ярмарку компетентне журі на чолі  з директором ЦБС Антоніною Ошкало визначило переможців. Перемогу у номінації «Бібліографічний бренд року» виборола ЦРБ імені Івана Франка за бібліографічні покажчики «Кирилівська церква – храм-фортеця» та «Державні символи України». Переможцем у номінації «Найяскравіщий підхід до презентації бібліографічного продукту»  визнано бібліотеку імені Олександра Грибоєдова за представлення покажчика «Через книгу і серце моє я дарую любов тобі, Київ!». Бібліотеки Дружба народів та імені Андрія Головка розділили перемогу у номінаціі «Бібліографічний бестселер».  Районна бібліотека № 123 для дітей перемогла  у номінації «Найоригінальніший підхід до оформлення виставкового місця», а бібліотека імені Валі Котика для дітей  стала переможцем у номінації «Найяскравіша дизайнерська концепція бібліографічного продукту». Подяками за активну участь у бібліографічному дійстві нагороджено всіх учасників заходу.

«Бібліографічна масляна-2017» відбулась, а попереду у бібліографів безліч нових планів та ідей, сміливих дизайнерських рішень та цікавих підходів до популяризації власних  бібліографічних посібників.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: