Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

20 лютого бібліотека імені Юрія Збанацького вшанувала пам’ять та відвагу, силу духу та жертовність громадян, які вийшли на мирний протест і віддали своє життя на Майдані.

 


В рамках заходу відбулася зустріч з письменником Олегом Виноградовим, який презентував учням 7 класу Фінансового ліцею книгу «Слово Майдана», де зібрані сто розповідей учасників та свідків подій, що відбулися з листопада 2013 по лютий 2014 років. Своїми спогадами поділилися представники майже всіх служб, течій та направлень Майдану. За основну мету автор поставив донести до читачів всю правду про історію «Революції Гідності» та допомогти зрозуміти думки, сподівання й вчинки тих, хто ціною життя відстоював честь України. Автор в легкій та невимушеній формі поспілкувався з дітьми на серйозні теми, такі як гідність, честь, жертовність та любов до свого народу. Учасники ознайомились з переглядом літератури «Пам’ятаємо Ваш подвиг».ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: