vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Захищаючи права дітей, дорослі захищають своє майбутнє. Наша держава є учасницею міжнародних угод та договорів, спрямованих на захист і гарантування прав та інтересів українських дітей. Права дитини визначено у Конституції України – Основному Законі нашої держави, а також Законів України «Про охорону дитинства». Бібліотека для дітей імені Валі Котика 16 лютого запросила учнів 8-го класу середньої школи № 124 на морально-правовий діалог «Чи можуть бути права без обов’язків?».


Спочатку завідувачка бібліотеки Людмила Бабіна розповіла школярам про права дитини в історичному контексті та підтвердила свою розповідь історіями з життя героїв класичної літератури. Кваліфіковану юридичну інформацію діти здобули з вуст Масі Найєма, партнера юридичної компанії «Міллар», який відповів на запитання, підготовлені учнями як письмово, так і усно. Висновки, які зробили діти, звучали так: треба знати закони й свої права та не нехтувати своїми обов’язками.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: