Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Захищаючи права дітей, дорослі захищають своє майбутнє. Наша держава є учасницею міжнародних угод та договорів, спрямованих на захист і гарантування прав та інтересів українських дітей. Права дитини визначено у Конституції України – Основному Законі нашої держави, а також Законів України «Про охорону дитинства». Бібліотека для дітей імені Валі Котика 16 лютого запросила учнів 8-го класу середньої школи № 124 на морально-правовий діалог «Чи можуть бути права без обов’язків?».


Спочатку завідувачка бібліотеки Людмила Бабіна розповіла школярам про права дитини в історичному контексті та підтвердила свою розповідь історіями з життя героїв класичної літератури. Кваліфіковану юридичну інформацію діти здобули з вуст Масі Найєма, партнера юридичної компанії «Міллар», який відповів на запитання, підготовлені учнями як письмово, так і усно. Висновки, які зробили діти, звучали так: треба знати закони й свої права та не нехтувати своїми обов’язками.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: