vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

До 85-річчя утворення Київської області працівники бібліотеки імені Віктора Некрасова підготували виставку-експозицію «Київська земля – земля хлібів та сонця!», яка розповідає про край, що має глибоке й давнє коріння і який посідає важливе місце в історії України.


На Київшині відбувалися історичні події, у яких вигартовувалася українська нація, формувалися засади й традиції української державності. Київська область розташована в басейні середньої течії Дніпра. Поняття «Київщина», «київські землі» охоплює більшу територію, ніж сучасна Київська область, утворена в лютому 1932 року. Київщина сьогодні – це потужний промисловий та сільськогосподарський регіон, це неповторний і мальовничий куточок України. Це благодатний край туризму й відпочинку.
Тож завітайте до бібліотеки імені Віктора Некрасова і дізнайтеся ще більш цікавого про нашу Київщину, яка оспівана в піснях, звеличена в ратних ділах і вознесена храмовою пам’яттю століть.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: