Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

До 85-річчя утворення Київської області працівники бібліотеки імені Віктора Некрасова підготували виставку-експозицію «Київська земля – земля хлібів та сонця!», яка розповідає про край, що має глибоке й давнє коріння і який посідає важливе місце в історії України.


На Київшині відбувалися історичні події, у яких вигартовувалася українська нація, формувалися засади й традиції української державності. Київська область розташована в басейні середньої течії Дніпра. Поняття «Київщина», «київські землі» охоплює більшу територію, ніж сучасна Київська область, утворена в лютому 1932 року. Київщина сьогодні – це потужний промисловий та сільськогосподарський регіон, це неповторний і мальовничий куточок України. Це благодатний край туризму й відпочинку.
Тож завітайте до бібліотеки імені Віктора Некрасова і дізнайтеся ще більш цікавого про нашу Київщину, яка оспівана в піснях, звеличена в ратних ділах і вознесена храмовою пам’яттю століть.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: