vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Юні читачі бібліотеки імені Корнія Чуковського, учні ЗНЗ № 3 та ШДС імені Софії Русової, 16 лютого стали учасниками пізнавальної експедиції «Звичайні і незвичайні люди-полярники» і на власні очі побачити тих, хто у березні відправиться у ХХІІ українську наукову експедицію в Антарктиду – Лук`ященка Віктора, керівника й геодезиста та біолога Джуласея Артема.


Разом із ними на зустріч завітав Володимир Бочкарьов, працівник Національного наукового антарктичного центру України, який тричі був в Антарктиді і є гарним другом бібліотеки, бо допомагає організовувати такі зустрічі. Володимир Дмитрович розповів школярам про те, як іде підготовка до нової експедиції, шлях, яким добираються полярники в Антарктиду і повертаються назад, про українську наукову станцію «Академік Вернадський», життя та роботу під час річного перебування на Південному полюсі, наукові дослідження та звітність після повернення в Київ. Артем, один із наймолодших полярників, хоча це вже вдруге він буде вивчати флору і фауну льодяного континенту, розповів про тваринний і рослинний світ, який чекає на нього. Школярі задавали запитання гостям стосовно експедиції, проживання там людей та тварин, поповнюючи свої знання з географії, ботаніки та зоології. Гості продемонстрували фотографії Антарктиди, української науково- дослідної станції та аборигенів – пінгвінів і тюленів. На завершення третьокласники ШДС імені Софії Русової подарували гостям обереги, які будуть їм допомагати та нагадувати сьогоднішню зустріч, а бібліотекар Ольга Соломонюк побажала гарної зимівлі та доброї наукової роботи і запросила полярників на зустріч у квітні 2018 року, коли ХХІІ експедиція повернеться в Київ.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: