Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Шедеври українського прикладного мистецтва створюють звичайні люди. У цьому мали можливість переконатися учні 5-Б класу ЗНЗ №3, завітавши 15 лютого на зустріч із народною майстринею Світланою Малиновською «Бісером щастя падає» у бібліотеку імені Корнія Чуковського для дітей.


Пані Світлана розповіла про своє захоплення, представивши власні роботи п’ятикласникам. Понад шістдесят робіт вийшло з-під її чарівної голки та лише десяту частину з них змогла вона принести на зустріч. Майстриня розповіла про ази вишивання: як і де варто підбирати малюнок, як читати його позначки, підбирати голку, нитки та бісер, оформлювати готовий виріб, а для охочих провела майстер-клас. Школярі вчилися класти хрестики на канву, спробували вишивати бісером й робити прикраси з нього. Дітлахи зрозуміли, що створити шедевр може кожен – варто лише ЗАХОТІТИ. Віримо, що сьогоднішня зустріч підштовхне багатьох із читачів до опанування нового хобі. Тож, у добру путь, юні таланти!ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: