vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Шедеври українського прикладного мистецтва створюють звичайні люди. У цьому мали можливість переконатися учні 5-Б класу ЗНЗ №3, завітавши 15 лютого на зустріч із народною майстринею Світланою Малиновською «Бісером щастя падає» у бібліотеку імені Корнія Чуковського для дітей.


Пані Світлана розповіла про своє захоплення, представивши власні роботи п’ятикласникам. Понад шістдесят робіт вийшло з-під її чарівної голки та лише десяту частину з них змогла вона принести на зустріч. Майстриня розповіла про ази вишивання: як і де варто підбирати малюнок, як читати його позначки, підбирати голку, нитки та бісер, оформлювати готовий виріб, а для охочих провела майстер-клас. Школярі вчилися класти хрестики на канву, спробували вишивати бісером й робити прикраси з нього. Дітлахи зрозуміли, що створити шедевр може кожен – варто лише ЗАХОТІТИ. Віримо, що сьогоднішня зустріч підштовхне багатьох із читачів до опанування нового хобі. Тож, у добру путь, юні таланти!


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: