Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

9 лютого бібліотека №11 сумісно із Подільським центром зайнятості провела інформаційний семінар «Школа пенсійної грамотності», на який були запрошені люди передпенсійного віку, що шукають роботу, а також пенсіонери – читачі бібліотеки й мешканці мікрорайону. На всі питання щодо умов призначення пенсій за віком, порядок оформлення, вік виходу на пенсію, тощо відповідала головний спеціаліст центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві Наталія Бойко.

 

Вона розповіла слухачам семінару про Створення Веб – порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. завдяки якому можна в режимі он-лайн вирішувати питання з мінімальною витратою часу, коштів сил і постійно контролювати дані, які впливають на розмір пенсії сьогодні, або у майбутньому. Звернувшись до послуг, які надаються через зазначений Веб-портал, отримати інформацію щодо умов, порядку призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії, отримання допомоги на поховання та заповнити їх користуючись наданими інструкціями.
Працівники бібліотеки запропонували гостям семінару переглянути книжкову виставку: «Мотивація працевлаштування людей перед пенсійного віку», а також пройти безкоштовне навчання на курсах комп’ютерної грамотності в бібліотеці для тих, хто не вміє користуватись он-лайн ресурсами.