vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

9 лютого бібліотека №11 сумісно із Подільським центром зайнятості провела інформаційний семінар «Школа пенсійної грамотності», на який були запрошені люди передпенсійного віку, що шукають роботу, а також пенсіонери – читачі бібліотеки й мешканці мікрорайону. На всі питання щодо умов призначення пенсій за віком, порядок оформлення, вік виходу на пенсію, тощо відповідала головний спеціаліст центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві Наталія Бойко.

 

Вона розповіла слухачам семінару про Створення Веб – порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. завдяки якому можна в режимі он-лайн вирішувати питання з мінімальною витратою часу, коштів сил і постійно контролювати дані, які впливають на розмір пенсії сьогодні, або у майбутньому. Звернувшись до послуг, які надаються через зазначений Веб-портал, отримати інформацію щодо умов, порядку призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії, отримання допомоги на поховання та заповнити їх користуючись наданими інструкціями.
Працівники бібліотеки запропонували гостям семінару переглянути книжкову виставку: «Мотивація працевлаштування людей перед пенсійного віку», а також пройти безкоштовне навчання на курсах комп’ютерної грамотності в бібліотеці для тих, хто не вміє користуватись он-лайн ресурсами.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: