vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

На урок патріотизму «Хай в серці кожної дитини живе любов до України!» завітали до центральної районної бібліотеки імені Івана Франка 9 лютого учні 4 класу ЗОШ №114.

 


Люблю тебе, Вітчизно, мила Україно,
Бо щастя жити ти мені дала.
Для мене ти і рідна, і єдина
Я все зроблю, що б ти завжди цвіла
Бібліотекар Софія Лунейко розповіла дітям про унікальність нашої Країни, про духовні й культурні цінності, якими вона славетна на весь світ. Діти уважно слухали і задавали питання. Найбільше дітей вразила неповторна техніка петриківського розпису та всесвітня відомість «Щедрика» Миколи Леонтовича. Перевіркою знань про Україну для учнів була ерудит-гра «Мій край чудовий!». А потім школярі долучилися до створення символу української оселі та оберегу родинного тепла – ляльки-мотанки. Дівчатка з захопленням майстрували лялечок, а хлопчики робили мотанку у вигляді козачків. Також діти активно гортали сторінки книжок й журналів з перегляду літератури «Мій сонячний дім – моя Україна!» та побажали своїй Батьківщині миру та злагоди.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: