Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

На урок патріотизму «Хай в серці кожної дитини живе любов до України!» завітали до центральної районної бібліотеки імені Івана Франка 9 лютого учні 4 класу ЗОШ №114.

 


Люблю тебе, Вітчизно, мила Україно,
Бо щастя жити ти мені дала.
Для мене ти і рідна, і єдина
Я все зроблю, що б ти завжди цвіла
Бібліотекар Софія Лунейко розповіла дітям про унікальність нашої Країни, про духовні й культурні цінності, якими вона славетна на весь світ. Діти уважно слухали і задавали питання. Найбільше дітей вразила неповторна техніка петриківського розпису та всесвітня відомість «Щедрика» Миколи Леонтовича. Перевіркою знань про Україну для учнів була ерудит-гра «Мій край чудовий!». А потім школярі долучилися до створення символу української оселі та оберегу родинного тепла – ляльки-мотанки. Дівчатка з захопленням майстрували лялечок, а хлопчики робили мотанку у вигляді козачків. Також діти активно гортали сторінки книжок й журналів з перегляду літератури «Мій сонячний дім – моя Україна!» та побажали своїй Батьківщині миру та злагоди.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: