vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

З нагоди 205-річчя від дня народження відомого британського письменника Чарльза Діккенса та ювілею його другого роману «Пригоди Олівера Твіста» від бібліотеки імені Валі Котика вирушив у подорож літературний диліжанс «Доля Олівера Твіста: сміх крізь сльози». Він, наче машина часу, переніс юних читачів на 180 років назад, коли саме і відбуваються події роману.

 


Людмила Бабіна, завідувач бібліотеки, зачитувала «мандрівникам» найбільш яскраві сторінки твору. Роман і досі залишається актуальним, адже і зараз багато дітей, кинутих напризволяще, позбавлених батьківської опіки, може втрапити в різні халепи. Подорож, все ж таки, закінчилась на мажорній ноті, як, власне, і сам роман. Діти повернулися задоволеними, а дехто з читачів, настільки зацікавився цією історією, що взяв по примірнику роману. А бібліотекарі переконалися в тому, що поціновувачів чудового роману після цієї мандрівки стало ще більше.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: