Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

З нагоди 205-річчя від дня народження відомого британського письменника Чарльза Діккенса та ювілею його другого роману «Пригоди Олівера Твіста» від бібліотеки імені Валі Котика вирушив у подорож літературний диліжанс «Доля Олівера Твіста: сміх крізь сльози». Він, наче машина часу, переніс юних читачів на 180 років назад, коли саме і відбуваються події роману.

 


Людмила Бабіна, завідувач бібліотеки, зачитувала «мандрівникам» найбільш яскраві сторінки твору. Роман і досі залишається актуальним, адже і зараз багато дітей, кинутих напризволяще, позбавлених батьківської опіки, може втрапити в різні халепи. Подорож, все ж таки, закінчилась на мажорній ноті, як, власне, і сам роман. Діти повернулися задоволеними, а дехто з читачів, настільки зацікавився цією історією, що взяв по примірнику роману. А бібліотекарі переконалися в тому, що поціновувачів чудового роману після цієї мандрівки стало ще більше.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: