vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

Творчий бенефіс Олега Виноградова «Відчуття сучасності», письменника, поета, барда, відбувся 25 січня у бібліотеці Дружби народів для учнів 8-х класів СШ № 193 та ЗНЗ № 6.

 


Зустріч з письменником захопила учнів відразу ж, з перших хвилин. Він дав для них, на перший погляд, просте завдання – зробити малюнок мурахи. Чому саме мурахи ? А тому, що одна із дитячих книжок так і називається «Прилючения маленького муравья Геши», ілюстрації до якої намалювала художниця Наталія Котилевська.
Поки учні старанно трудилися над своїми малюнками, Олег Виноградов розповів їм про своє творче життя, наповнене цікавими подіями, показав свої нові творчі доробки – книги «24 h», «Слово Майдана».
Коли малюнки були готові, письменник влаштував конкурс на кращий з них, а переможці отримали призи – книги з автографами. А ще автор читав вірші – веселі й сумні, які нікого не залишили байдужим. Вражень і емоцій від зустрічі було багато…
Вже закінчився бенефіс Олега Виноградова, а гості виявили бажання подальшого спілкування, зачаровані його творчістю, красномовністю і харизмою.