Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

25 січня учні четвертих класів ЗНЗ № 3 стали учасниками літературно -музичного свята «День Тетяни» у бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей.

 


Наші читачі мали нагоду познайомитися із талановитими Тетянами : Тетяною Димань, композитором, співачкою, вчителем Київської дитячої школи мистецтв № 8 та Тетяною Кондратенко, журналісткою, головним редактором дитячої ігрової газети для саморозвитку дітей «Я сам (а)».
Четвертокласники із великим інтересом слухали учнів Тетяни Юхимівни, які виконали на фортепіано музичні композиції Тетяни Димань, співали її пісні, декламували гуморески Павла Глазового та вірші Тетяни Петровської, яка є автором багатьох текстів, які поклала на музику гість- композитор.
Для школярів стало великою цікавинкою виступ дуету «Орнамент» у складі Тетяни Димань та Людмили Верети. Прозвучали пісні Тетяни Димань на слова Тетяни Петровської, Володимира Довжика та Василя Зайця.
Із захопленням діти зустріли виступ Тетяни Кондратенко, адже повела їх Тетяна Григорівна у світ захоплюючої гри.
На завершення свята кожен четвертокласник отримав у подарунок дитячу газету «Я сам (а)», Тетяни – квіти та була зроблена загальна фотографія, яка вже завтра стане історією святкування Тетяниного дня.