Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

20 січня в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка відбулася творча зустріч Лариси Недін й Ольги Янушкевич з читачами бібліотеки та учнями КНУТД «На струнах душі».

 


Заслужена артистка України, ведуча програм на першому каналі Українського радіо, авторка багатьох книг поезій та прози Лариса Недін розповіла про себе, творчий доробок та презентувала нову книгу казок, віршів й пісень «Передчуття свята». Слухачі також мали змогу насолодитися ліричною поезією у виконанні артистки. Зустріч продовжила вінницька композитор, авторка 600 пісень, диригент та виконавець Ольга Янушкевич, яка представила свій новий творчий проект – книгу духовних пісень «Дякую тобі, Боже!», яка щойно вийшла з друку. Затамувавши подих, учасники заходу зачаровано слухали гостей бібліотеки, які радили молоді реалізувати свої таланти, бути послідовними у досягненні своєї мети, любити рідний край, родину та шанувати звичаї свого народу. На завершення щирої і теплої зустрічі пані Лариса зачитала свій вірш-триптих, присвячений Івану Франку, а пані Ольга виконала свою пісню «Дай, Боже, щастя!». Бібліотека отримала в подарунок книги та аудіодиски з автографами авторів.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: