Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

18 січня бібліотека № 11 провела круглий стіл «Ми – єдина команда» із Подільським центром зайнятості, соціальним партнером бібліотеки, на якому було обговорено перспективи та подальші напрями співпраці.

 


Директор центру зайнятості Оксана Шуліка довела присутнім про необхідність збереження системи соціального захисту та самозахисту населення, застосування інноваційних підходів і підвищення ефективності роботи державної служби зайнятості щодо надання соціальних послуг клієнтам, які шукають роботу та роботодавцям.
Фахівці центру зайнятості – головний спеціаліст сектору активної підтримки безробітних Надія Кулієвич, завідувач відділу по роботі з роботодавцями Ольга Сало у своїх повідомленнях розповіли про ефективне сприяння Державної служби зайнятості працевлаштуванню, як фахівці допомагають знайти роботу, пройти професійну підготовку, або підвищити свою кваліфікацію, отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття. Обговорювались також питання сумісних з бібліотекою профорієнтаційних групових заходів для молоді, у тому числі учнівської, проведення ярмарку вакансій, презентації курсів навчання, тренінгів-семінарів тощо у 2017 році. Завідувач бібліотеки Елеонора Ліхторович наголосила на тому, що в умовах сьогодення, постійного зростання темпів розвитку технологій, змінюються і вимоги до шукачів роботи, тому велику популярність набирають онлайн-співбесіди та відеорезюме – короткий відеоролик у цифровому форматі, зручний для відправки, який містить у собі стислу інформацію про кандидата: біографічні дані, відомості про освіту, кар’єру, особисті якості. Фахівець бібліотеки Тетяна Овчарова може надати цю послугу безробітним – допомогти у створенні відеорезюме.