Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

15 січня 2017 року в бібліотеці ім. О. Грибоєдова відбулось 56 засідання клубу «Кияни».

 


Гість клубу Сергій Головачов, що презентував свою книгу «Лысая гора», розповів про історію написання книги та деякі історичні факти з неї. Книга була подарована автором бібліотеці.
До клубу завітали Віталій Дружбинський, журналіст, письменник і літературний секретар К. Паустовського, а також його дружина поетеса Наталія Філіпова. Пані Наталія подарувала бібліотеці збірки книг своїх віршів та зачитала деякі з них, зокрема лунали твори «На улице Героев Небесной Сотни», «В опере», «У времени в плену» та ін.
Валерій Дружбинський розповів, що готує матеріал до 125 річниці від дня народження К. Паустовського «Паустовський і Україна», та поділився спогадами самого Паустовського про видатних діячів України, з яким він був знайомий, а саме про М. Рильського, О. Вишню та М. Бажана.
Голова клубу Віталій Баканов зачитав есе про те, як зустрічали Новий рік у повоєнному Києві, про звичаї, традиції та особливості його святкування у нашому місті.
Євген Рейцен нагадав, що 4 січня відзначають Міжнародний день шахової композиції, а рішення про встановлення цього дня було прийнято на останньому Конгресі РССС в Греції, і саме українці запропонували створити такий день у календарі. Відзначити Міжнародний день шахової композиції перший раз вирішили 4 січня 2008 року в Києві за пропозицією заслуженого майстра спорту України Євгена Рейцена. Кожного року спеціально до цієї дати друкуються календарі та пишуться вірші, не був виключенням і цей рік. Свій вірш до цієї дати й зачитав доповідач.
Координатор клубу Вадим Ляшенко розповів, що нещодавно на запрошення Василя Дробота він, Євген Рейцен та Борис Кесельман відвідали Національну спілку письменників України), де Борис Кесельман презентував свою книгу.
Юрій Сімонов традиційно порадував своїм твором під назвою «Праздничные хлопоты».
А наостанок виступив бард Борис Кесельман, виконавши свої нові пісні під гітару й розповів про недописаний вірш В. Висоцького, який він вирішив продовжити власними рядками.
Клубівці завершили засідання у творчій атмосфері чаювання і з нетерпінням чекають на нові зустрічі.