vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

13 січня у бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей учні 2-а класу ШДС імені Софії Русової щедрували, водили Козу – святкували Меланчин день, готувалися до Щедрого вечора. Бібліотекар Ольга Соломонюк провела для другокласників фольклорні забави «Ми щедруєм і співаєм під вікном, щастя, долі вам бажаєм всім гуртом».


Ольга Вікторівна розповіла про традиції святкування Меланки та Василя, про щедрий вечір та щедру кутю, про щедрування та засівання.
Школярі згадали колядки, защедрували та проспівали «Щедрик», за що працівники бібліотеки подякували щедрувальникам і вручили їм «чесно зароблений заробіток» – цукерки.
Юні читачі мали можливість познайомитися з іншими традиційними щедрівками у виконанні професійних виконавців.
Сьогоднішні відвідини бібліотеки збагатили другокласників новими знаннями про традиції українського народу проводити Святки. Впевнені, що формування української свідомості закладається у дитячих душах саме із традицій та звичаїв нашого народу.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: