vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

Морозного зимового дня 10 січня в бібліотеці Дружби народів зібралися шанувальники мистецтва на свято відкриття виставки робіт художниці Галини Гайворон «Світи натхнення».

img_1207
В експозиції представлені графічні картини, живопис й кілька робіт, написаних у техніці 3D. Ведуча Ірина Соколова розкрила деякі цікаві сторінки з біографії художниці, а від самої Галини Гайворон присутні дізналися, що саме читання книг, спілкування з друзями й спостереження за природою надихає її до написання полотен.
Серед присутніх на виставці – читачі бібліотеки, колеги, митці й друзі художниці. Вони задавали багато запитань, на які Галина Гайворон із задоволенням відповідала. Її талантом були зачаровані всі присутні: просто у них на очах на чистому аркуші паперу, пишучи звичайною кульковою ручкою, народилася нова графічна робота. Відкриття виставки перетворилося у дружнє й щире спілкування художниці й шанувальників художнього мистецтва. На рахунку Галини Гайворон вже більше дюжини виставок. Вона вже має своїх послідовників, яким передає своє вміння.
За багаторічну творчу співпрацю з бібліотекою художниця отримала подяку від адміністрації ЦБС Подільського району.