vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Морозного зимового дня 10 січня в бібліотеці Дружби народів зібралися шанувальники мистецтва на свято відкриття виставки робіт художниці Галини Гайворон «Світи натхнення».

img_1207
В експозиції представлені графічні картини, живопис й кілька робіт, написаних у техніці 3D. Ведуча Ірина Соколова розкрила деякі цікаві сторінки з біографії художниці, а від самої Галини Гайворон присутні дізналися, що саме читання книг, спілкування з друзями й спостереження за природою надихає її до написання полотен.
Серед присутніх на виставці – читачі бібліотеки, колеги, митці й друзі художниці. Вони задавали багато запитань, на які Галина Гайворон із задоволенням відповідала. Її талантом були зачаровані всі присутні: просто у них на очах на чистому аркуші паперу, пишучи звичайною кульковою ручкою, народилася нова графічна робота. Відкриття виставки перетворилося у дружнє й щире спілкування художниці й шанувальників художнього мистецтва. На рахунку Галини Гайворон вже більше дюжини виставок. Вона вже має своїх послідовників, яким передає своє вміння.
За багаторічну творчу співпрацю з бібліотекою художниця отримала подяку від адміністрації ЦБС Подільського району.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: