Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Нещодавно Ярослава Мельник передала в подарунок бібліотеці імені Івана Франка свою книгу з автографом.

img_4349
 


Мельник, Я. … І остання часть дороги: Іван Франко в 1908 – 1916 роках / Ярослава Мельник. – Вид. 2-е, випр. і доп. – Дрогобич: Коло, 2016. – 440с.
У монографії на основі джерельного матеріалу зроблено спробу висвітлити постать Івана Франка останніх років життя. Публікуються маловідомі тексти письменника останніх років: поезії, листи, а також «Історія моєї хвороби», розкрита його духовна й фізична катастрофа на схилі віку. Виразно й деталізовано подає дослідниця чимало нового про життя великої Франкової родини, талановито поєднуючи академізм знань і легкий стиль викладу. Видання стало вже знаковою подією сучасного українського літературознавства, це вагомий внесок у франкознавство. «Феноменальне видання. Краща книга року. Неповторне явище у світі літератури», – так охарактеризував книгу поет, драматург, лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченка Петро Перебийніс.