vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Нещодавно Ярослава Мельник передала в подарунок бібліотеці імені Івана Франка свою книгу з автографом.

img_4349
 


Мельник, Я. … І остання часть дороги: Іван Франко в 1908 – 1916 роках / Ярослава Мельник. – Вид. 2-е, випр. і доп. – Дрогобич: Коло, 2016. – 440с.
У монографії на основі джерельного матеріалу зроблено спробу висвітлити постать Івана Франка останніх років життя. Публікуються маловідомі тексти письменника останніх років: поезії, листи, а також «Історія моєї хвороби», розкрита його духовна й фізична катастрофа на схилі віку. Виразно й деталізовано подає дослідниця чимало нового про життя великої Франкової родини, талановито поєднуючи академізм знань і легкий стиль викладу. Видання стало вже знаковою подією сучасного українського літературознавства, це вагомий внесок у франкознавство. «Феноменальне видання. Краща книга року. Неповторне явище у світі літератури», – так охарактеризував книгу поет, драматург, лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченка Петро Перебийніс.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: