vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

На літературну подорож «Миколай іде на свято милих діток привітати» запросила учнів 4-Б спеціалізованої школи № 193 бібліотека імені Юрія Збанацького19 грудня.

dscn1803
На святі дітям розкрився образ Святого Миколая, який увійшов у народну свідомість як заступник, чудотворець, помічник. Малеча дізналася про історію народження та життя відомого чудотворця, пригадала п’ять справ милосердя, які святий завжди виконував. За допомогою рубрики «Легенди розповідають» діти поринули в глибину віків і дізнались про різні дива, які творив Миколай. Здійснили «подорожі» до різних країн, дізнаючись про обряди та традиції святкування новорічних свят. З великим задоволенням учасники розгадували «Новорічні кросворди» та ділилися своїми знаннями в грі-вікторині «Зимова круговерть», за що й отримали маленькі подарунки. На завершення учасники проспівали веселих новорічних пісень, бажаючи всього найкращого як господарям, так і всій Україні.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: