Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

На літературну подорож «Миколай іде на свято милих діток привітати» запросила учнів 4-Б спеціалізованої школи № 193 бібліотека імені Юрія Збанацького19 грудня.

dscn1803
На святі дітям розкрився образ Святого Миколая, який увійшов у народну свідомість як заступник, чудотворець, помічник. Малеча дізналася про історію народження та життя відомого чудотворця, пригадала п’ять справ милосердя, які святий завжди виконував. За допомогою рубрики «Легенди розповідають» діти поринули в глибину віків і дізнались про різні дива, які творив Миколай. Здійснили «подорожі» до різних країн, дізнаючись про обряди та традиції святкування новорічних свят. З великим задоволенням учасники розгадували «Новорічні кросворди» та ділилися своїми знаннями в грі-вікторині «Зимова круговерть», за що й отримали маленькі подарунки. На завершення учасники проспівали веселих новорічних пісень, бажаючи всього найкращого як господарям, так і всій Україні.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: