vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Грудень – щедрий місяць на свята. Але найбільше ми любимо 19-й день –свято Миколая. Не дивно, що і дорослі, і діти з нетерпінням чекають подарунків – цукерок, іграшок, гарних речей, теплих слів і веселих усмішок.

svyatoj_mykolaj_027
 


Стало доброю традицією щорічно у цей день запрошувати малят дитячого навчального закладу № 486 до бібліотеки № 11 на веселий ранок. Цікаву програму «Нині Святий Миколай в український йде край» цьогоріч підготували бібліотекарі Тетяна Овчарова і Тетяна Вербівська. Святкову історію-гостину про Миколая Чудотворця – найвизначнішого Святого, який є символом Добра і милосердя, почули й відвідали малята. Бібліотекарі Людмила Правик і Тетяна Краснова, як справжні артисти, виконували різні ролі в цьому веселому вертепі й подарували дітям радість, веселий настрій, допомогли повірити в диво, у здійснення бажань і мрій. Всім малятам сподобалась сценка, в якій ангели сповіщають про добрі вчинки, а чортеня намагається обмовити малечу й не допустити до них Святого Миколая. Але добро завжди перемагає, і Миколай-Чудотворець таки дістався до дітей із своїми побажаннями і подарунками. Дітлахи розповідали йому вірші, співали пісні. Захоплення у малят викликала міні-вистава лялькового театру про чемних і слухняних звіряток, які своєю доброю поведінкою впродовж року заслужили подарунки від Святого Миколая. На завершення свята глядачі-малята пообіцяли Святому Миколаю допомагати батькам й робити добрі вчинки.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: