Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Грудень – щедрий місяць на свята. Але найбільше ми любимо 19-й день –свято Миколая. Не дивно, що і дорослі, і діти з нетерпінням чекають подарунків – цукерок, іграшок, гарних речей, теплих слів і веселих усмішок.

svyatoj_mykolaj_027
 


Стало доброю традицією щорічно у цей день запрошувати малят дитячого навчального закладу № 486 до бібліотеки № 11 на веселий ранок. Цікаву програму «Нині Святий Миколай в український йде край» цьогоріч підготували бібліотекарі Тетяна Овчарова і Тетяна Вербівська. Святкову історію-гостину про Миколая Чудотворця – найвизначнішого Святого, який є символом Добра і милосердя, почули й відвідали малята. Бібліотекарі Людмила Правик і Тетяна Краснова, як справжні артисти, виконували різні ролі в цьому веселому вертепі й подарували дітям радість, веселий настрій, допомогли повірити в диво, у здійснення бажань і мрій. Всім малятам сподобалась сценка, в якій ангели сповіщають про добрі вчинки, а чортеня намагається обмовити малечу й не допустити до них Святого Миколая. Але добро завжди перемагає, і Миколай-Чудотворець таки дістався до дітей із своїми побажаннями і подарунками. Дітлахи розповідали йому вірші, співали пісні. Захоплення у малят викликала міні-вистава лялькового театру про чемних і слухняних звіряток, які своєю доброю поведінкою впродовж року заслужили подарунки від Святого Миколая. На завершення свята глядачі-малята пообіцяли Святому Миколаю допомагати батькам й робити добрі вчинки.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: