vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

8 грудня бібліотека № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості в рамках Всеукраїнського тижня права та загальносистемного Дня інформації “Правовий компас бібліотеки”, щоб донести до учнів 8 класу ЗНЗ № 45 інформацію про професію юриста, запропонували школярам взяти участь в юридичному калейдоскопі «Вчись. Обирай. Пізнавай».

1_121
 


Завідувач відділу центру зайнятості Надія Кулієвич розповіла про одну з найдревніших і найшановніших професій – юриста, правника, який має професійні правові знання у галузі юридичних наук, законодавства й практики його застосування. «Саме юристи допомагають нам розібратися в тонкощах правових процедур: це працівники правоохоронних органів, судів, учбових закладів, сфери охорони авторських прав, аналізу ринку праці, вищих органів законодавчої влади тощо», – наголосила фахівець. Розмова була спрямована на розширення уявлення підлітків про професію юриста, перспективи професійного зростання та майстерності, правила вибору професії, шляхи її здобуття, а також уміння адекватно оцінювати свої можливості відповідно до вимог обраної професії. Головний юрист Подільського центру зайнятості Сніжана Осиченко проінформувала восьмикласників про те, що професійна орієнтація гарантується державою і розповіла про права неповнолітніх у трудових відносинах, про захист прав на міжнародному рівні – Конвенцію ООН про права дитини. Захід проходив в інтерактивній формі: учні не тільки слухали інформацію фахівців, але й брали активну участь в обговоренні теми. Юні знавці права, що розділилися на дві команди – «Феміда» й «Юрстат», у грі-змаганні відповідали на запитання юридичної вікторини, яку підготували бібліотекарі, брали участь у ділових іграх, пробували себе у ролі юристконсульта, намагалися відгадати, що знаходиться у «чорній скринціі». За правильні відповіді команди отримували «фемідки» – очки. Переможцем стала команда, яка набрала більшу кількість «фемідок». Змагання оцінювало справедливе і непідкупне журі у складі заступника директора центру зайнятості Людмили Личак, завідувачки бібліотеки Елеонори Ліхторович, юриста Сніжани Осиченко. Обидві команди отримали призи, а найактивніші члени – дипломи «юних знавців права». Час пролетів непомітно, півтори години цікавої інформації й інтерактивної методики формування правової культури, прищеплення навичок правомірної поведінки – все це продемонструвало високий рівень засвоєння правової інформації, зацікавленість та інтерес молодого покоління до правових знань.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: