Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

8 грудня бібліотека № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості в рамках Всеукраїнського тижня права та загальносистемного Дня інформації “Правовий компас бібліотеки”, щоб донести до учнів 8 класу ЗНЗ № 45 інформацію про професію юриста, запропонували школярам взяти участь в юридичному калейдоскопі «Вчись. Обирай. Пізнавай».

1_121
 


Завідувач відділу центру зайнятості Надія Кулієвич розповіла про одну з найдревніших і найшановніших професій – юриста, правника, який має професійні правові знання у галузі юридичних наук, законодавства й практики його застосування. «Саме юристи допомагають нам розібратися в тонкощах правових процедур: це працівники правоохоронних органів, судів, учбових закладів, сфери охорони авторських прав, аналізу ринку праці, вищих органів законодавчої влади тощо», – наголосила фахівець. Розмова була спрямована на розширення уявлення підлітків про професію юриста, перспективи професійного зростання та майстерності, правила вибору професії, шляхи її здобуття, а також уміння адекватно оцінювати свої можливості відповідно до вимог обраної професії. Головний юрист Подільського центру зайнятості Сніжана Осиченко проінформувала восьмикласників про те, що професійна орієнтація гарантується державою і розповіла про права неповнолітніх у трудових відносинах, про захист прав на міжнародному рівні – Конвенцію ООН про права дитини. Захід проходив в інтерактивній формі: учні не тільки слухали інформацію фахівців, але й брали активну участь в обговоренні теми. Юні знавці права, що розділилися на дві команди – «Феміда» й «Юрстат», у грі-змаганні відповідали на запитання юридичної вікторини, яку підготували бібліотекарі, брали участь у ділових іграх, пробували себе у ролі юристконсульта, намагалися відгадати, що знаходиться у «чорній скринціі». За правильні відповіді команди отримували «фемідки» – очки. Переможцем стала команда, яка набрала більшу кількість «фемідок». Змагання оцінювало справедливе і непідкупне журі у складі заступника директора центру зайнятості Людмили Личак, завідувачки бібліотеки Елеонори Ліхторович, юриста Сніжани Осиченко. Обидві команди отримали призи, а найактивніші члени – дипломи «юних знавців права». Час пролетів непомітно, півтори години цікавої інформації й інтерактивної методики формування правової культури, прищеплення навичок правомірної поведінки – все це продемонструвало високий рівень засвоєння правової інформації, зацікавленість та інтерес молодого покоління до правових знань.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: