vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

7 грудня учні 4-А класу ШДС імені Софії Русової стали учасниками другого заняття літературної студії «Дитячі перлини» в рамках проекту, який реалізується в бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей.

dsc08757
 


Бібліотекар Ольга Соломонюк разом із школярами пригадала особливість прозового жанру казка та представила гостю Світлану Прудник – цікавого казкаря, яка має у своєму доробку понад 300 казок. Вона і провела для четвертокласників майстер-клас. Школярі згорнули свої долоньки докупки, створивши таким чином БУДОЛОНОЧОК, а потім уважненько зазирнули в середину, пильно роздивилися усе і … кожен записав побачене, створивши таким чином казку. Кожна створена казка була доброю, світлою, а головне – цікавою, тож кожен маленький казкар став неперевершеним майстром, а усі разом отримали «БУБЛИКІВ В`ЯЗОЧКУ».
Наступне заняття літературної студії відбудеться у Новому 2017 році і допоможе школярам більше дізнатися про жанрову літературу та іще більше розкриє дитячі таланти серед наших читачів.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: