vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

7 грудня учні 4-А класу ШДС імені Софії Русової стали учасниками другого заняття літературної студії «Дитячі перлини» в рамках проекту, який реалізується в бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей.

dsc08757
 


Бібліотекар Ольга Соломонюк разом із школярами пригадала особливість прозового жанру казка та представила гостю Світлану Прудник – цікавого казкаря, яка має у своєму доробку понад 300 казок. Вона і провела для четвертокласників майстер-клас. Школярі згорнули свої долоньки докупки, створивши таким чином БУДОЛОНОЧОК, а потім уважненько зазирнули в середину, пильно роздивилися усе і … кожен записав побачене, створивши таким чином казку. Кожна створена казка була доброю, світлою, а головне – цікавою, тож кожен маленький казкар став неперевершеним майстром, а усі разом отримали «БУБЛИКІВ В`ЯЗОЧКУ».
Наступне заняття літературної студії відбудеться у Новому 2017 році і допоможе школярам більше дізнатися про жанрову літературу та іще більше розкриє дитячі таланти серед наших читачів.