vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

7 грудня бібліотека № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості провела тренінг-семінар «Успішне працевлаштування осіб з інвалідністю: від мрій до цілей».

11_16_ynvalydy_003
 


Сьогодення змінює соціальну роль інваліда, вимагаючи від нього вищої соціальної активності, більшої відповідальності за власний життєвий сценарій, а також участі у вирішенні проблем інших людей. Відтак актуальною є інтеграція неповносправних осіб у суспільство. Тренер-психолог Олена Масик методом міні-лекцій, презентацій, групової дискусії, рольових ігор, тестів відпрацьовувала конкретні уміння і навички адаптації неповносправних осіб на робочому місті, а також методи самопізнання як інструменту для усвідомлення того, що успіх залежить від власних зусиль. Психолог довела учасникам тренінгу, що побудова гармонійних стосунків з навколишнім світом починається з побудови гармонії в собі. Основною умовою повної інтеграції людини з інвалідністю в соціальне середовище, насамперед, є її активна життєва позиція, яка спрямована на вміння отримати робоче місце, щоб самостійно визначати подальше життя.
Бібліотека презентувала книжкову виставку «Зробимо життя яскравим і позитивним», на якій представлена література з психології. Вона допоможе оволодіти необхідними знаннями і навиками, щоб досягти своєї мрії.