vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

7 грудня бібліотека № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості провела тренінг-семінар «Успішне працевлаштування осіб з інвалідністю: від мрій до цілей».

11_16_ynvalydy_003
 


Сьогодення змінює соціальну роль інваліда, вимагаючи від нього вищої соціальної активності, більшої відповідальності за власний життєвий сценарій, а також участі у вирішенні проблем інших людей. Відтак актуальною є інтеграція неповносправних осіб у суспільство. Тренер-психолог Олена Масик методом міні-лекцій, презентацій, групової дискусії, рольових ігор, тестів відпрацьовувала конкретні уміння і навички адаптації неповносправних осіб на робочому місті, а також методи самопізнання як інструменту для усвідомлення того, що успіх залежить від власних зусиль. Психолог довела учасникам тренінгу, що побудова гармонійних стосунків з навколишнім світом починається з побудови гармонії в собі. Основною умовою повної інтеграції людини з інвалідністю в соціальне середовище, насамперед, є її активна життєва позиція, яка спрямована на вміння отримати робоче місце, щоб самостійно визначати подальше життя.
Бібліотека презентувала книжкову виставку «Зробимо життя яскравим і позитивним», на якій представлена література з психології. Вона допоможе оволодіти необхідними знаннями і навиками, щоб досягти своєї мрії.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: