Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

30 листопада в центральній районній бібліотеці ім. Івана Франка своїми культурософськими дослідженнями «Талантів розсип, геніїв політ» ділився з читачами бібліотеки літературознавець , культуролог, публіцист, есеїст, перекладач, сходознавець Олександр Шокало.

img_3925
 


Він автор близько п’ятисот праць, статей, перекладів. Темою розмови була творчість видатних українських діячів: патріарха української музики хорового диригента Павла Муравського, письменників Пантелеймона Куліша, Івана Франка, Тараса Шевченка, Миколи Гоголя та інших. Олександр Андрійович детально розповів про свою участь в підготовці і виданні семитомного зібрання хорових творів та презентував і подарував бібліотеці І том пісенного Кобзаря хорової шевченкіани. Також бібліотека отримала в подарунок книгу Павла Муравського «Моя хорова школа» та журнал «Український світ» із статтею про Івана Франка «…Нам пора для України жить».ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: