vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

30 листопада в центральній районній бібліотеці ім. Івана Франка своїми культурософськими дослідженнями «Талантів розсип, геніїв політ» ділився з читачами бібліотеки літературознавець , культуролог, публіцист, есеїст, перекладач, сходознавець Олександр Шокало.

img_3925
 


Він автор близько п’ятисот праць, статей, перекладів. Темою розмови була творчість видатних українських діячів: патріарха української музики хорового диригента Павла Муравського, письменників Пантелеймона Куліша, Івана Франка, Тараса Шевченка, Миколи Гоголя та інших. Олександр Андрійович детально розповів про свою участь в підготовці і виданні семитомного зібрання хорових творів та презентував і подарував бібліотеці І том пісенного Кобзаря хорової шевченкіани. Також бібліотека отримала в подарунок книгу Павла Муравського «Моя хорова школа» та журнал «Український світ» із статтею про Івана Франка «…Нам пора для України жить».


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: