Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Справжнє свято української пісні «Диво дивне – пісня українська» відбулося в бібліотеці Дружби народів 28 листопада 2016 року. На захід були запрошені читачі бібліотеки, члени клубу «Світлиця», колеги.

img_0833
«Українські народні пісні донесли до нас із сивої давнини культуру і самобутність наших пращурів. Все життя українця: від колиски і до самої смерті супроводжується піснею. Такі вже ми є: співаємо у великій печалі і в годину душевного піднесення. Пісня для українців завжди була розрадою та оберегом», – про це розповіли ведучі заходу.
Насолоду від спілкування з піснею подарував гостям самодіяльний фольклорний ансамбль «Подоляночка» територіального центру соціального обслуговування Подільського району м. Києва. Вони співали чудові ліричні, історичні, побутові, жартівливі пісні під акомпанемент баяна, бандури, навіть а капела. Пісня– ніжна, лірична, весела й сумна захопила кожного й нібито повела стежками рідного краю, підняла з глибин пам’яті милі серцю спомини…
Самодіяльні артисти здивували присутніх не тільки майстерністю співу, а ще й гумором, сценками з життя, чудовими танцями.
Перегляд книг «Пісня – то душа народу» на вистелених українських рушниках був чудовим доповненням до свята.
Довго ще в залі лунала українська пісня, гості замовляли все нові й нові пісні, залюбки підспівували й самі, зливаючись голосами й душами в єдиний хор, єдину націю.
На завершення заходу завідувачка бібліотеки Ірина Соколова вручила подяки і грамоти керівникам і учасникам колективу «Подоляночка» за плідну творчу співпрацю.
Свято української пісні сподобалося всім.