vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Справжнє свято української пісні «Диво дивне – пісня українська» відбулося в бібліотеці Дружби народів 28 листопада 2016 року. На захід були запрошені читачі бібліотеки, члени клубу «Світлиця», колеги.

img_0833
«Українські народні пісні донесли до нас із сивої давнини культуру і самобутність наших пращурів. Все життя українця: від колиски і до самої смерті супроводжується піснею. Такі вже ми є: співаємо у великій печалі і в годину душевного піднесення. Пісня для українців завжди була розрадою та оберегом», – про це розповіли ведучі заходу.
Насолоду від спілкування з піснею подарував гостям самодіяльний фольклорний ансамбль «Подоляночка» територіального центру соціального обслуговування Подільського району м. Києва. Вони співали чудові ліричні, історичні, побутові, жартівливі пісні під акомпанемент баяна, бандури, навіть а капела. Пісня– ніжна, лірична, весела й сумна захопила кожного й нібито повела стежками рідного краю, підняла з глибин пам’яті милі серцю спомини…
Самодіяльні артисти здивували присутніх не тільки майстерністю співу, а ще й гумором, сценками з життя, чудовими танцями.
Перегляд книг «Пісня – то душа народу» на вистелених українських рушниках був чудовим доповненням до свята.
Довго ще в залі лунала українська пісня, гості замовляли все нові й нові пісні, залюбки підспівували й самі, зливаючись голосами й душами в єдиний хор, єдину націю.
На завершення заходу завідувачка бібліотеки Ірина Соколова вручила подяки і грамоти керівникам і учасникам колективу «Подоляночка» за плідну творчу співпрацю.
Свято української пісні сподобалося всім.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: