vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

29 листопада в бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом старшокласники ЗНЗ № 3 стали учасниками бесіди-застереження «Життя своє ти бережи, і СНІДу завжди «НІ!» кажи!», який провела Катерина Волинець, працівник Подільського районного в місті Києві центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

dsc08642
 


Школярі довідалися про шляхи зараження ВІЛ-інфекцією та способи убезпечення себе від хвороби СНІДу, діагностику та лікування. Старшокласники поставили Катерині Олегівні безліч запитань: «Чи хворіють ВІЛ/СНІДом тварини?», «Як захищаються права ВІЛ-інфікованих?», «Чи може народитися здорова дитина у хворих батьків?», «Коли була вперше діагностована ця хвороба?», «Чи можна заразитися ВІЛ-інфекцією у косметолога та в татуцентрі?», «Як прогресує ця недуга в Україні?» Катерина Волинець була приємно здивована такою живою та відвертою бесідою із школярами і пообіцяла наступного разу більш детально поговорити із дітьми про гепатит С, який теж є підступною хворобою серед української молоді, бо ним можна заразитися в татуцентрі та у косметолога.
Працівники бібліотеки підготували книжкову виставку «СНІДу «Ні!», – ми разом скажемо усі», якою зацікавилися старшокласники після бесіди. Багато школярів вирішили доповнити отримані знання, взявши книги додому. «Проінформований, значить озброєний», – така позиція старшокласників порадувала бібліотекарів.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: