Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

29 листопада в бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом старшокласники ЗНЗ № 3 стали учасниками бесіди-застереження «Життя своє ти бережи, і СНІДу завжди «НІ!» кажи!», який провела Катерина Волинець, працівник Подільського районного в місті Києві центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

dsc08642
 


Школярі довідалися про шляхи зараження ВІЛ-інфекцією та способи убезпечення себе від хвороби СНІДу, діагностику та лікування. Старшокласники поставили Катерині Олегівні безліч запитань: «Чи хворіють ВІЛ/СНІДом тварини?», «Як захищаються права ВІЛ-інфікованих?», «Чи може народитися здорова дитина у хворих батьків?», «Коли була вперше діагностована ця хвороба?», «Чи можна заразитися ВІЛ-інфекцією у косметолога та в татуцентрі?», «Як прогресує ця недуга в Україні?» Катерина Волинець була приємно здивована такою живою та відвертою бесідою із школярами і пообіцяла наступного разу більш детально поговорити із дітьми про гепатит С, який теж є підступною хворобою серед української молоді, бо ним можна заразитися в татуцентрі та у косметолога.
Працівники бібліотеки підготували книжкову виставку «СНІДу «Ні!», – ми разом скажемо усі», якою зацікавилися старшокласники після бесіди. Багато школярів вирішили доповнити отримані знання, взявши книги додому. «Проінформований, значить озброєний», – така позиція старшокласників порадувала бібліотекарів.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: