vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

29 листопада бібліотека № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості провела тренінг-семінар «Особливості адаптації учасників бойових дій в умовах мирного життя».

11_16_ato1chast__003
 


«Всі учасники військових дій на Сході України відчувають значну психологічну та емоційну напругу, з якою досить важко впоратись. У багатьох учасників бойових дій виникають проблеми з психічним здоров’ям», – такими словами почала тренінг психолог компанії «Територія бізнесу» Олена Масик. Фахівець наголосила, що психологічної адаптації потребують майже всі учасники АТО й переселенці із зони військового конфлікту, а також у випадку недостатнього лікування з часом поствоєнні симптоми не просто повертаються, а й посилюються. Солдатів, які пережили страхіття війни часто мучать безсоння, відсутність емоцій, дратівливість, вони важко ідуть на контакт, адже думають, що час все вилікує і, зазвичай, тримають все у собі. Для більшості з них адаптація до цивільного життя супроводжується важкими відчуттями краху перспектив, ізоляції та відчуження від суспільного життя, оскільки в реальному житті їх досвід та знання виявляються незатребуваними. Тому особливе значення набуває повноцінне соціальне інтегрування учасників бойових дій в суспільство, сприяння активному включенню їх в процес соціального функціонування, реалізації особистісного потенціалу. Психолог порадив всім учасникам тренінгу звертатись до центрів психологічної допомоги, тому що кризове консультування – це найбільш дієва та актуальна форма психологічного консультування. Головною метою кризової допомоги – попередження посттравматичних розладів, запобігання суїцидам, профілактика дезадаптаціії, постійна психологічна підтримка постраждалого. Важливим елементом психологічного консультування є навчання учасників бойових дій навичкам саморегуляції. Психолог запропонувала діагностику власних стратегій виходу зі складних станів, а також розповіла про установи, лікувальні заклади і центри післятравматичної реабілітації, що створені в Києві й області для надання допомоги постраждалим під час АТО.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: