vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

21 листопада працівники центральної районної бібліотеки імені Івана Франка завітали з журнальним десантом «Журнали цікавенькі для діточок маленьких» до груп «Калинонька» та «Барвінок» дитячого садочку № 268.

dscn9188
Дітлахи з великим задоволенням гортали сторінки журналів таких як: «Пізнайко», «Ангелятко», «Весела перерва», «Жирафа Рафа», «Стежка» та інші. Цікаві кросворди, літературні ігри, розмальовки та схеми-макети для виготовлення аплікацій не лишили дітей байдужими. Багато цікавих заходів провела для дітей бібліотекар Софія Лунейко. Серед них ігри, вікторини, захоплюючий міні-конкурс «Веселі, розумні, допитливі та кмітливі». Ця зустріч була організована з метою інформування малюків та вихователів про нові дитячі періодичні видання, які бібліотека отримує у другому півріччі 2016 року. Читання дитячої періодики вчить дитину цікавитися новими подіями та явищами, розширювати свій кругозір й розвивати творчі здібності.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: