Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

21 листопада працівники центральної районної бібліотеки імені Івана Франка завітали з журнальним десантом «Журнали цікавенькі для діточок маленьких» до груп «Калинонька» та «Барвінок» дитячого садочку № 268.

dscn9188
Дітлахи з великим задоволенням гортали сторінки журналів таких як: «Пізнайко», «Ангелятко», «Весела перерва», «Жирафа Рафа», «Стежка» та інші. Цікаві кросворди, літературні ігри, розмальовки та схеми-макети для виготовлення аплікацій не лишили дітей байдужими. Багато цікавих заходів провела для дітей бібліотекар Софія Лунейко. Серед них ігри, вікторини, захоплюючий міні-конкурс «Веселі, розумні, допитливі та кмітливі». Ця зустріч була організована з метою інформування малюків та вихователів про нові дитячі періодичні видання, які бібліотека отримує у другому півріччі 2016 року. Читання дитячої періодики вчить дитину цікавитися новими подіями та явищами, розширювати свій кругозір й розвивати творчі здібності.