vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

На честь третьої річниці Євромайдану, Дня гідності і свободи в Україні, 20 листопада бібліотека № 11 для учнів ЗНЗ № 45 провела інформаційну хвилину «Я – українець, значить – європеєць» та запропонувала читачам тематичний перегляд літератури «Майдан у моєму серці», представивши матеріали, які висвічують події листопада 2013 – лютого 2014 року й розповідають про патріотів, які піднялись на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

majdan_003
Бібліотекар Тетяна Овчарова запропонувала читачам нову книгу Сергія Ухачевського «Легенди нескореної зими», в якій подана жорстока і відверта розповідь про події на Майдані та поза ним, про маловідомі подвиги інсургентів та їх побут, про «героїв» антимайдану та його спонсорів, про кращих з найкращих, що загинули, про людей, які повірили, що Майдан – це бій за майбутнє.