vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

На честь третьої річниці Євромайдану, Дня гідності і свободи в Україні, 20 листопада бібліотека № 11 для учнів ЗНЗ № 45 провела інформаційну хвилину «Я – українець, значить – європеєць» та запропонувала читачам тематичний перегляд літератури «Майдан у моєму серці», представивши матеріали, які висвічують події листопада 2013 – лютого 2014 року й розповідають про патріотів, які піднялись на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

majdan_003
Бібліотекар Тетяна Овчарова запропонувала читачам нову книгу Сергія Ухачевського «Легенди нескореної зими», в якій подана жорстока і відверта розповідь про події на Майдані та поза ним, про маловідомі подвиги інсургентів та їх побут, про «героїв» антимайдану та його спонсорів, про кращих з найкращих, що загинули, про людей, які повірили, що Майдан – це бій за майбутнє.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: