Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

17 листопада читачі 5 класу бібліотеки імені Корнія Чуковського стали учасниками голосних читань книжок Наталії Осипчук.

dsc08548
 


Присутні познайомилися з книжкою «Гувернер», де зібрані п`єси для дітей середнього шкільного віку, долучилися до детективу «Мишко починає й виграє» та прониклися новелами із книжки «Салют із метеликів».
П`ятикласники продемонстрували правильність та виразність читання, аналізували поведінку персонажів та вчилися передбачати продовження сюжету або кінець твору. Письменниця відповіла на численні запитання школярів та була приємно вражена допитливістю, різносторонньою обізнаністю, комунікабельністю п`ятикласників і пообіцяла неодмінно зустрітися ще раз після того, як школярі прочитають її книги аби обговорити з ними можливі варіанти продовження творів, з якими вони сьогодні познайомилися. Тож читаємо та чекаємо наступної зустрічі!ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: