Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

16 листопада в читальній залі бібліотеки імені Джамбула для учнів 8-го класу ЗНЗ №156 проведено поетичний вернісаж «Ти не загинеш, Україно, і мова прадідна твоя не вмре повік», на який була запрошена відома українська поетеса, член Національної спілки письменників України і Національної спілки журналістів, лауреат багатьох літературних премій, громадська діячка – Наталка Поклад.

dscn2160
 


З привітальним словом «Кращої як рідна мова не буває» до присутніх звернулась завідувачка бібліотеки Тетяна Маркевич. «Моя ікона – рідна мова» була тема бесіди, яку провела для учнівської молоді пані Наталія. Вона познайомила присутніх зі своєю творчістю, прочитала свої вірші та вірші інших українських поетів про рідну мову. Учні Вероніка Вараєва, Роман Денисенко, Андрій Дзюба, Аліса Кашуба, Анастасія Коробка, Ангеліна Мусієнко, Владислав Помпа, Аліна Фабіш підготували поетичну мозаїку на вірші Наталки Поклад. Працівники бібліотеки анонсували перегляд літератури «Материнська наша мова».ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: